Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Hifu İle Yüz Germe

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Kategori: Tedavilerimiz

Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı
Contlex HIFU (Yüksek Yoğunlukla Odaklanmış Focus Ultrasound) vücudün kendini doğal yoldan iyileştirmesi yöntemini kullanarak kaş kaldırma, sıkılaşma ve tonlamayı sağlayan, yüz, boyun ve göğüs için cerrahi olmayan ameliyatsız yüz germe ve gençleştirici bir yöntemdir. Contlex Focus ultrasoundu kullanarak derinin derin yapılarını uyarır, cerrahi ve diğer yöntemlerin aksine, derinin yüzeyini tahriş edici bir uygulama içermez. Contlex HIFU tedavisi ayrıca vucüdün gençleşmesini sağlayan yeni kolajenlerin oluşmasına yardımcı olur. Contlex tedavisinin en iyi yanı 30-60 dakika arasında süren bir işlemle vücudun kendi iyileştirme yapılarını kullanarak nazikçe ve yavaşça deri ve altındaki dokuların yenilemesini sağlamasıdır. Ameliyatsız Yüz germe Contlex Hifu özel bir ön hazırlık ve uygulama sonrası sosyal hayata engel teşkil eden iyileşme sürecine ihtiyaç duymaz. Anlamlı bir sonuç almak için sadece bir seans uygulama yapmak yeterlidir.
Hastalar başlangıçtaki etkilerinden ne kadar memnun olsalarda , ancak tam olarak bir sonuç görmek için gençleştirilmiş ve güçlendirilmiş kolajen takviyesi 2-3 ay arasında süre alır. Contlex Ultrason cerrahi ile aynı kategoriye konmasada, Contlex ameliyatsız yüz germe henüz cerrahi müdahaleye hazır olmayanlar için iyi bir alternatif olduğu kanıtlanmıştır.
Uygulama için kimlere yapılır?
HIFU için iyi bir aday, cildi "rahat" gözüken ve daha az katı olan ciltlere sahip kişilerdir. Örneğin düşmüş kaş çizgizi ve ya sarkmış göz kapakları olgunlaşmakta olan derinin ilk belirtilerindendir. Genellikle, 30 ve ya daha yaşlı olan, yumuşamaya eğilimi cildi olan kişiler adaylardır.
U-THERAPY CONTLEX
HIFU SİSTEM ( Yüksek Yoğunlukla Odaklanmış Ultrasound Terapisi )
Yüksek Performans,
Daha Düşük Sarf Maliyeti
Daha Güvenli
Daha az Ağrılı
Hasta Memnuniyeti
ENDİKASYONLAR
Cilt gerdirme ve gençleştirme
Göz çevresi ve alın kırışıklıkların giderilmesi
Kaş kaldırma
Gıdı yok etme
Üst dudak bölgesi kırışıklıkların giderilmesi
Kolajen revitalizasyonu
Yanak bölgesinde elastisite
TEKNİK ÖZELLİKLER
Uygulama Derinliği 4.5mm -3.0mm -1.5mm
Kartuş
7.0 MHz – 1.5 mm
7.0 MHz – 3.0 mm
4.0 MHz – 4.5 mm
4.0 MHz – 13 mm opsiyonel vücut başlığı

Okunma 12023 defa

E-Bülten

Twitter Sayfamız